Hızlı Sepetli Vinç Kiralamak İçin : 0531 553 27 82

Paşam Vinç Platform - Hakkımızda


 

Paşam Vinç Platform ile kiralayacağınız sepetli vinç sizi işlerinizde güçlendirir ve büyük bir kolaylık sağlar. Paşam vinç platform'un ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Sepetli vinç yüksek alanlarda yapacağınız her türlü iş için uygundur. 7 Gün 24 Saat hizmetimiz ile hiç bir işinizde sizi sepetli vinçsiz bırakmıyoruz.

Paşam Vinç Platform, saatlik, günlük, aylık vinç kiralamaların yanında proje bazlı kiralama hizmetleri de vermektedir. En uygun ve en ucuz sepetli vinç kiralama hizmetlerini Paşam Vinç Platform'da bulabilirsiniz. Reklam, Dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, bakım onarım çalışmaları, inşaat sahaları, dış cephe giydirmeleri, reklamcılık, sinema sektörü, enerji sektörü vs. sektörlere sepetli vinç kiralması hizmeti sunuyoruz.

Paşam Vinç Platform ile kiralayacağınız sepetli vinç uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Bunun yanı sıra uzun süreli kiralamalarınızda indirimler uygulanmaktadır.

Paşam Vinç Platform'un Hizmet verdiği yerler;

sultanbeyli vinç platform, sultanbeyli sepetli vinç, samandıra sepetli vinç kiralama, vinç kiralama, sancaktepe vinç, sepetli vinç kiralama, kadıköy vinç kiralama, pendik vinç kiralama, tuzla sepetli vinç, vinç kiralamacı, sepetli vinç fiyatları, gebze sepetli vinç kiralama, sultanbeyli kiralama, sarıgazi sepetli vinç, 26 metre sepetli vinç, hidrolik vinç sistemleri, ucuz vinç kiralama, haftalık vinç kiralama, aylık sepetli vinç kiralama gibi tüm Türkiye'ye sınırsız hizmet sunmaktadır.

7/24 Sepetli Vinç Kiralama

Sıkça Sorulan Sorular

Evet 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Sepetli Vinç Kiralama hizmeti vermekteyiz.

İhtiyacınıza uygun saatlik veya günlük hesaplanıyor. Ayrıca Uzun süreli çalışmalarda ekstra indirimler uygulanmaktadır.

Evet müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için programlı çalışmamız gerekiyor ancak acil olan işlerinizde yedek araçlarımız mevcuttur.

Çalışma yüksekliği ve makinenin çalışma alanına uzaklığı metre olarak biliniyorsa ve de çevrede vincin çalışmasına engel olacak ağaç, duvar vs. engeller yok ise uzman incelemesine gerek kalmadan telefon yolu ile kolaylıkla size uygun aracı sağlayabiliyoruz diğer durumlarda yerinde keşif çalışması yapıyoruz.

Tüm Hakları "Paşam Vinç Platform'a" Aittir. 2019 ©