Hızlı Oto Çekici Kiralamak İçin : 0531 553 27 82

Paşam Vinç Platform - Oto Kurtarıcı


Oto Kurtarıcı hizmetimiz ile araçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde kurtarıyoruz. Oto çekici hizmeti bozulan aracınızı, çamura batmış aracınızı veya kuma saplanmış aracınızı kurtarmayı hedefler. Biz oto çekici hizmetini 7 gün 24 saat ilkesi ile yapmaktayız. Hiç bir aracı yarı yolda bırakmıyoruz. Oto Kurtarıcı aracınızın güvenliğini çok önemser ve aracınızı sabitlemeden kesinlikle yerinden kıpırdamaz. Paşam vinç platform sultanbeyli oto çekici, samandıra oto çekici, sarıgazi oto çekici, oto kurtarıcı, gebze oto kurtarıcı, otoban oto çekici, çekici hizmetleri, pendik oto çekici, maltepe oto çekici, ümraniye oto çekici, sanayi oto çekici, oto sanayi oto çekici gibi birçok semtte hizmet vermektedir.

7/24 Oto Çekici Kiralama

Sıkça Sorulan Sorular

Evet 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Sepetli Vinç Kiralama hizmeti vermekteyiz.

İhtiyacınıza uygun saatlik veya günlük hesaplanıyor. Ayrıca Uzun süreli çalışmalarda ekstra indirimler uygulanmaktadır.

Evet müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için programlı çalışmamız gerekiyor ancak acil olan işlerinizde yedek araçlarımız mevcuttur.

Çalışma yüksekliği ve makinenin çalışma alanına uzaklığı metre olarak biliniyorsa ve de çevrede vincin çalışmasına engel olacak ağaç, duvar vs. engeller yok ise uzman incelemesine gerek kalmadan telefon yolu ile kolaylıkla size uygun aracı sağlayabiliyoruz diğer durumlarda yerinde keşif çalışması yapıyoruz.

Tüm Hakları "Paşam Vinç Platform'a" Aittir. 2019 ©