Hızlı Sepetli Vinç Kiralamak İçin : 0531 553 27 82

Paşam Vinç Platform - Sepetli Vinç


Sepetli Vinç hidrolik sistem ile çalışan işlerinizi kolaylaştıran bir araçtır. Sepetli vinç sizi yükseklerde çalışırken yanlız bırakmaz ve iş kolaylığınızı arttırır. Sepetli vinçler yükseklik metresi olarak değişmektedir 20 metre sepetli vinç ile dar alanlarda çalışma kolaylığı ve 26 metre yüksekliğinde sepetli vinç ile ise yüksek alanlarda çalışma imkanı sunmaktadır. Sizin ihtiyacınıza göre sepetli vinç hizmeti vermekteyiz. Sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde önceliğimiz can güvenliğinizdir. Vinç kiralama ücretleri günlük, hafalık ve aylık olarak değişmektedir. Biz size en uygun olan ödeme planını çıkarıyoruz.

Paşam Vinç Platform yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Kendine sizleri devamlı referans haline getirmek için çalışır. Sepetli vinçlerin kullanım alanları çok değişiklik göstermektedir çoğunlukla reklam, inşaat, temizlik endustriyel makina kurulumları gibi çoğu sektörde ihtiyaç duyulmaktadır. Biz Paşam Vinç Platform olarak sultanbeyli vinç kiralama, sancaktepe vinç kiralama, gebze vinç kiralama, tuzla vinç kiralama, kartal vinç kiralama, cevizli vinç kiralama, istanbul vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, istanbul dışı sepetli vinç kiralama, ucuz vinç kiralama, maltepe vinç kiralama, ümraniye sepetli vinç kiralama gibi birçok yere hizmet vermekteyiz.

7/24 Sepetli Vinç Kiralama

Sıkça Sorulan Sorular

Evet 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Sepetli Vinç Kiralama hizmeti vermekteyiz.

İhtiyacınıza uygun saatlik veya günlük hesaplanıyor. Ayrıca Uzun süreli çalışmalarda ekstra indirimler uygulanmaktadır.

Evet müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için programlı çalışmamız gerekiyor ancak acil olan işlerinizde yedek araçlarımız mevcuttur.

Çalışma yüksekliği ve makinenin çalışma alanına uzaklığı metre olarak biliniyorsa ve de çevrede vincin çalışmasına engel olacak ağaç, duvar vs. engeller yok ise uzman incelemesine gerek kalmadan telefon yolu ile kolaylıkla size uygun aracı sağlayabiliyoruz diğer durumlarda yerinde keşif çalışması yapıyoruz.

Tüm Hakları "Paşam Vinç Platform'a" Aittir. 2019 ©